POZNAJ NAS BLIŻEJ

PRO-TRA BUILDING

PRO-TRA BUILDING

Pro-Tra Building sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 1994 r. jako lokalna firma specjalizująca się w budownictwie drogowym. Dzisiaj Pro-Tra Building sp. z o.o. to grono ludzi, których wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie i rozwój, silnie osadziły pozycję firmy na polskim rynku budowlanym. Naszym priorytetem od zawsze jest bezpieczeństwo oraz jakość wykonywanych inwestycji.

Od 1994 roku lat rozwijamy się, poszerzamy działalność i doskonalimy. Nasi doświadczeni specjaliści projektują, wykonują i prowadzą pełny nadzór nad realizowanymi przedsięwzięciami na terenie całego kraju.

Świadczymy usługi transportowe oraz sprzętowe, posiadamy własne laboratorium kontroli jakości, wytwórnię mas bitumicznych, specjalistyczny sprzęt i zaplecze niezbędne do wykonywania wysoce wymagających inwestycji budowlanych. Ponadto oferujemy sprzedaż i dystrybucję materiałów budowlanych, kruszyw i mieszanek mineralno-asfaltowych.

W swoim portfolio mamy inwestycje takie jak drogi, mosty, wiadukty, tory tramwajowe, wały, ścieżki rowerowe, parkingi i przejścia podziemne.

Kompleksowo realizujemy inwestycje drogowe – projektujemy, budujemy i oddajemy do użytkowania.

DOBRA FIRMA 2022

PRO-TRA BUILDING Najlepszy Pracodawca 2022

Jesteśmy laureatem konkurs Dobra Firma 2022 w kategorii Najlepszy Pracodawca.

Tym, co wyróżnia nagrodzone w tym roku firmy, jest nastawienie na rozwój, otwartość i gotowość na zmiany oraz przedsiębiorczość decydentów. Bez tych czynników, o czym mówił przed galą prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców Cezary Kaźmierczak, nie byłoby sukcesu.

Dla Pro-Tra Building jest to szczególne wyróżnienie, bo naszym priorytetem od zawsze jest Człowiek. Bez wykwalifikowanej i doświadczonej kadry rozwój i sukces naszej firmy nie byłby możliwy.

Dziękujemy za zaufanie!

MOSTY POMORSKIE

Jedna z naszych kluczowych realizacji: Mosty Pomorskie

Siedziba

Pro-Tra Building Sp. z o.o.
ul. Chałupnicza 26a
51-503 Wrocław

godziny otwarcia:
poniedziałku do piątku
od 8:00 do 16:00

Sekretariat

+48 71 348 49 92

sekretariat@pro-tra.pl