POZNAJ NAS BLIŻEJ

PRO-TRA BUILDING

PRO-TRA BUILDING

Pro-Tra Building sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 1994 r. jako lokalna firma specjalizująca się w budownictwie drogowym. Dzisiaj Pro-Tra Building sp. z o.o. to grono ludzi, których wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie i rozwój, silnie osadziły pozycję firmy na polskim rynku budowlanym. Naszym priorytetem od zawsze jest bezpieczeństwo oraz jakość wykonywanych inwestycji.

Od 1994 roku lat rozwijamy się, poszerzamy działalność i doskonalimy. Nasi doświadczeni specjaliści projektują, wykonują i prowadzą pełny nadzór nad realizowanymi przedsięwzięciami na terenie całego kraju.

Świadczymy usługi transportowe oraz sprzętowe, posiadamy własne laboratorium kontroli jakości, wytwórnię mas bitumicznych, specjalistyczny sprzęt i zaplecze niezbędne do wykonywania wysoce wymagających inwestycji budowlanych. Ponadto oferujemy sprzedaż i dystrybucję materiałów budowlanych, kruszyw i mieszanek mineralno-asfaltowych.

W swoim portfolio mamy inwestycje takie jak drogi, mosty, wiadukty, tory tramwajowe, wały, ścieżki rowerowe, parkingi i przejścia podziemne.

Kompleksowo realizujemy inwestycje drogowe – projektujemy, budujemy i oddajemy do użytkowania.

Diamenty Miesięcznika Forbes 2023

Jest nam niezmiernie miło poinformowaćże zostaliśmy Laureatem Miesięcznika Forbes ,,DIAMENTY FORBESA 2023”.

Ranking „Diamenty Forbesa” opracowywany jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. Wśród kluczowych kryteriów brane są pod uwagę między innymi: wyniki finansowe, wartość majątku, historia płatnicza oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych.

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy wyróżnieni w jednym z najbardziej prestiżowych rankingów dla przedsiębiorstw i znaleźliśmy się wśród najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce!

 Otrzymana nagroda jest świadectwem ciężkiej pracy i poświęcenia wszystkich naszych Pracowników.
Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!

Dziękujemy również naszym Kontrahentom i Partnerom Biznesowym za zaufanie, które jest dla nas nieocenione.

PRO-TRA BUILDING Najlepszy Pracodawca 2022

Dobra Firma 2022

Jesteśmy laureatem konkurs Dobra Firma 2022 w kategorii Najlepszy Pracodawca.

Tym, co wyróżnia nagrodzone w tym roku firmy, jest nastawienie na rozwój, otwartość i gotowość na zmiany oraz przedsiębiorczość decydentów. Bez tych czynników, o czym mówił przed galą prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców Cezary Kaźmierczak, nie byłoby sukcesu.

Dla Pro-Tra Building jest to szczególne wyróżnienie, bo naszym priorytetem od zawsze jest Człowiek. Bez wykwalifikowanej i doświadczonej kadry rozwój i sukces naszej firmy nie byłby możliwy.

Dziękujemy za zaufanie!

MOSTY POMORSKIE

Jedna z naszych kluczowych realizacji: Mosty Pomorskie