KIEROWNIK BUDOWY

Jesteśmy na rynku od 1994 roku. Posiadamy doświadczenie w realizacji projektów w segmencie budownictwa infrastrukturalnego i inżynieryjno-drogowego.

Działamy na terenie całego kraju a w szczególności w województwie dolnośląskim.

W związku z aktualnie realizowanymi projektami poszukujemy:

Kierownika budowy

z uprawnieniami bez ograniczeń

Zadania:

calendar check icon Realizacja powierzonych zadań w ramach założonego budżetu projektu i harmonogramu

calendar check icon Prowadzenie robót, nadzorowanie ich jakości i terminowości oraz zgodności z dokumentacją techniczną i projektową

calendar check icon Nadzór nad zespołem pracowników oraz optymalne wykorzystanie materiałów, paliwa i powierzonego sprzętu

calendar check icon Współpraca z podwykonawcami

calendar check icon Rozliczanie wykonanych robót, monitorowanie, jakości i kosztów

calendar check icon Rozwiązywanie problemów technicznych na budowie

calendar check icon Dbanie o przestrzeganie zasad BHP

calendar check icon Reprezentowanie firmy/współpraca z Inwestorem

Wymagania:

target icon Kierownik budowy: uprawnienia budowlane do kierowania budowami bez ograniczeń w specjalności drogowej

target icon Doświadczenie przynajmniej 2-3 lata na podobnym stanowisku

target icon Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność

target icon Umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem i procesem budowalnym

target icon Zdyscyplinowanie, obowiązkowość, dyspozycyjność, samodzielność

target icon Prawo jazdy kat. B

target icon Znajomość obsługi komputera – pakiet Office, auto CAD, program kosztorysowania np. „Norma”

target icon Poszukiwane osoby otwarte, myślące kreatywnie, z własną inicjatywą i chęcią pracy

Oferujemy:

hand heart icon Pewne i stabilne zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę

hand heart icon Nowoczesne narzędzia pracy

hand heart icon Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

hand heart icon Możliwość rozwoju

hand heart icon Współpracę z doświadczoną kadrą

hand heart icon Pakiet benefitów (m. in. Opieka medyczna PZU, ubezpieczenie grupowe, karta multisport)