O nas

Pro-Tra Building sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1994 roku początkowo pod inną nazwą, a po reorganizacji firmy w roku 2008 pod obecną.
Na przestrzeni wielu tych lat firma zrealizowała szereg inwestycji drogowych. Doświadczenie naszej kadry oraz wiedza z zakresu budownictwa, wciąż konfrontowana z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi rynku, pozwolą nam rozszerzać swoją działalność.

Firma posiada zaplecze techniczne w postaci :

  • betoniarni
  • warsztatów naprawczych
  • magazynów
  • pomieszczeń biurowych
  • Zapewniamy terminowość oraz wysoką jakość wykonywanych robót przy wykorzystaniu najnowszych technologii i materiałów budowlanych dostępnych na rynku.

 

Posiadamy własne laboratorium do prowadzenia bieżącej kontroli jakości wykonywanych robót, mas bitumicznych i betonowych co pozwala utrzymać wysoki standard inwestycji.
Realizujemy w systemie generalnego wykonawstwa, specjalistyczne i złożone zadania w pełnym zakresie branży budowlanej (sieci wod – kan, elektryczne, gazowe, telekomunikacyjne, obiekty mostowe, budynki warsztatowe i biurowe, hale magazynowe, obiekty sportowe, stacje paliw, budynki mieszkalne jedno- i wielorodzinne, obiekty przemysłowe – hale wraz infrastrukturą towarzyszącą, drogi i place, torowiska tramwajowe, roboty ziemne) poczynając od projektu technicznego, poprzez realizację aż do uzyskania pozwolenia na użytkowanie – zgodnie z życzeniem Inwestora. Jest to możliwe dzięki zatrudnieniu wysoko wykwalifikowanego zespołu pracowników inżynieryjnych i administracyjnych oraz pracowników fizycznych z wieloletnim doświadczeniem.
Posiadamy rozbudowaną bazę sprzętową pozwalającą skutecznie prowadzić działalność na terenie całego kraju