Praca

OFERTY PRACY

Firma PRO-TRA Building Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje osób na stanowisko:

INŻYNIER BUDOWY – SPECJALISTA DS. ROZLICZEŃ

Zakres zadań do wykonania to, m.in.:

– weryfikacja przedmiarów robót z dokumentacją projektową,

– przygotowanie i kontrola dokumentów sprzedaży robót do zamawiającego (Prośby o Odbiór Robót, badania, geodezja, obmiary itp.),

– opracowywanie przejściowych i końcowych świadectw płatności,

– kontrola rozliczeń podwykonawców.

Wymagania:
– Wykształcenie wyższe techniczne – budownictwo (w specjalności drogowej lub konstrukcyjnej),
– minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w dziale technicznym firmy budowlanej lub biurze budowy przy realizacji kontraktów budowlanych, w tym sprzedaży robót do Zamawiającego,
– biegła obsługa komputera,
– dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole,
– sumienność, samodzielność i systematyczność w działaniu,
– dyspozycyjność,

– prawo jazdy kat. B,

– mile widziana znajomość procedur FIDIC oraz doświadczenie przy realizacji inwestycji drogowych/infrastrukturalnych,

– znajomość przebiegu procesu budowlanego od strony formalnej, dokumentów niezbędnych w czasie prowadzenia kontraktu jak i po jego zakończeniu,

Oferujemy:
– ciekawą pracę w znanej, dynamicznie rozwijającej się firmie przy realizacji dużych kontraktów budowlanych
– możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia doświadczenia oraz uprawnień budowlanych
– pracę w przyjaznym i stabilnym środowisku, w zaangażowanym zespole

– pakiet atrakcyjnych benefitów (m.in. ubezpieczenie NNW, opieka medyczna, karta MULTISPORT)

Z wybranymi osobami zostaną przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne.

Prosimy o wysyłanie CV na adres: rekrutacja@pro-tra.pl

Poszukujemy operatorów do obsługi maszyn budowlanych (koparek, walców drogowych, spycharek, wozideł 6 i 9 tonowych)

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy proszone są o kontakt telefoniczny:
Zbigniew Baranowski: +48 537 870 301
Jacek Kozakiewicz: +48 661 980 039

Jeśli chcesz wysłać nam swoje CV wypełnij formularz kontaktowy i prześlij je do naszego sekretariatu.

Poszukujemy mechaników do pracy w warsztacie remontowym (naprawa maszyn budowlanych, samochodów ciężarowych)

W związku z wejściem w życie ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie państwa danych osobowych.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane i chronione przez administratora danych osobowych w celu korzystania przez Państwa z pomocy technicznej i uzyskiwania informacji technicznej i handlowej oraz identyfikacji przy realizacji tych zadań. Zgoda jest dobrowolna. Mają Państwo prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mają państwo prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.
Administratorem danych osobowych jest:
PRO-TRA BUILDING ul.Armii Krajowej 62, 50-541 Wrocław NIP: 8941012790